WhatsApp çöktü | Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

WhatsApp çöktü

Cep telefonları üzerinden popüler mesajlaşma programı olarak kullanılan WhatsApp çöktü. Programı kullanmak isteyen kullanıcılar erişim sağlayamıyor.

Problemin sebebi ile ilgili WhatsApp Twitter hesabından bildiri yayınladı. Açıklamada, “Sistem üzerinde kesintiler yaşanmaktadır.Problemin çözümü konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.”ifadelerine yer verildi.

Uygulamanın tekrar ne zaman sağlıklı bir şekilde çalışacağı konusunda henüz bir bilgi verilmedi.Binlerce kullanıcısı olan bu uygulamanın bu şekilde kesintiye uğraması, mesajlaşmak isteyen kullanıcılarını mağdur etti.Sosyal medya üzerinden sorunun nereden kaynaklandığı konusunda kullanıcılar araştırma yapmaktadır.Bazı haber sitelerinin edindiği bilgiye göre sunucularından kaynaklı bir sorun olduğu söyleniyor.

Yaklaşık olarak 2 saatlik bir süreç içerisinde  WhatsApp üzerinde mesajlaşma kesintisi yaşandı.Erişimin düzelmesi ile tekrar kullanıcılar sağlıklı bir şekilde mesajlaşmaya devam edebiliyor.Sosyal medya üzerindeki tepkiler ise iç açıdı değil.

Bir önceki yazımız olan Microsoft’un yeni buluşu başlıklı makalemizde akıllı sütyenler, microsoft yeni icadı ve stresi engelleyen sinyaller hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

WhatsApp çöktü Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


WhatsApp çöktü Etiket

Kaliteli ve seviyeli sohbet siteleri olarak; Chat Siteleri Sohbet Siteleri olarak bizlere Google üzerin den ulaşabilirsiniz..