Sohbet Kuralları | Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Sohbet kuralları

Chatsiteleri.Org Genel Sohbet Kuralları:

Büyük Yazı (Capslock) : Chat odaları içerisinde büyük harflerle yazı yazdığınız zaman, tepki vermek anlamına gelmektedir. Bazı konularda vurgulama yapmak için belirli kelimelerde kullanılabilir.Tüm cümleyi kapsayacak şekilde büyük harf kullanımı sohbet odasından uzaklaştırılmanıza sebep olur

Küfür/Seviyesizlik:
Sohbet içerisinde argo, küfür ve hakaret edici şekilde davranarak insanları rencide etmek kesinlikle yasaktır. Sunucu içerisinde bu tür davranışları sergileyen kullanıcıları Chatsiteleri.Org yöneticileri uzaklaştırmakla yetkilidirler.

Genel Tartışma:
Sohbet odalarımıza farklı kültür ve dil paylaşımında bulunmak isteyen kullanıcılar bulunmaktadır. Herkesin düşünce tarzı farklı olduğu için bu tür sohbet ortamları genellikle tartışma ile alevlenmektedir.Sunucu içerisinde konuşulması gereken resmi dil Türkçe’dir.
Bununla beraber hiç kimse başka birinin dil/din/kültür anlayışını yadırgayamaz.Herkes istediğine inanmakla mükelleftir.Ancak bu tür konuları genel sohbete taşıyıp huzursuzluk çıkarmak yasaktır.Bu tür tartışmaların kesinlikle sonu, bucağı yoktur. Kanaldaki diğer kullanıcıların rahatsız olacağını benimsediğimiz için bu tür davranışları sergileyen kullanıcılar, chat kanalından uzaklaştırılır.
Chat sitesi içerisinde Türk aile yapısına ve genel ahlak kuralları çerçevesinde seviyeli bir sohbet yapılmaktadır.Kesinlikle +18 ve buna benzer sohbet/rumuzlara izin verilmemektedir.Seviyeli bir ortam oluşturduğumuz odalarımızda farklı arayışlarda bulunan kullanıcılarımız sohbete katılmadan evvel kurallarımızı mutlaka okumalıdırlar.Aksi takdirde sunucu içerisinde uygulanan yaptırımlardan yöneticiler sorumlu tutulmaz.

Bir önceki yazımız olan Chat siteleri başlıklı makalemizde chat, Chat Siteleri ve chat sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Sohbet kuralları Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Sohbet kuralları Etiket

Kaliteli ve seviyeli sohbet siteleri olarak; Chat Siteleri Sohbet Siteleri olarak bizlere Google üzerin den ulaşabilirsiniz..