Sohbet Chat Platformu | Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Sohbet Chat Platformu

Herkeste olan bir şey , bazı insanlarda yoktur,bizler ve bizim gibiler nadirdir, “diye diye” hayatlarını boşa geçiren kendisiyle barışık olmayan, sohbeti insanları, açmayan dostlarınız var, beklide sizde öylesinizdir, beklide ben. Sohbet sizi ne kadar açıyor, sohbetlerin ve de “sohbet” ortamındaki tevazu kim bilir nerelerde kalmıştır.

-Sohbet yapmasını bilen kaç insan vardır genelde bizim insanlarımız sohbete karışmaktansa “koyun” gibi dinlemeyi ve de her konuşulan enteresan cümlelere aldanmayı bırakamıyor. Bu neyden ibarettir merek ediyorum, ve de sohbeti farklı insanlarla ben sohbet tarzında düello etmeyi seviyorum. Edilecek olan sohbet ve sohbetin kalitesine göre , insanlar kendilerine bir yol çizemiyorlar, sizi açan sohbetler nelerdir acaba. Bunlarla ilgili bir çalışma yaptınız mı , “ beni hangi sohbet açmaktadır.”

Sevgili dostlarım eğitim ve de eğitimden geçmiş kendini geliştiren ve de sohbet adamı olan bir çok insanlar bulunmaktadırlar. Bunları örnek aldınız mı .? Sohbet farklılığı diye bir işlem bulunmaktadır. Bu işlemlerden ve de belirli derecelerden geçen “ kalender insan,okumuş insan, bilge insan” diye sınıflandıra biliriz. Sohbetlerin oluşturduğu ve de bu sohbete verilecek olan sınıflandırmalar sonucunda , bir çok bölümleme ve de sohbet alanı seçilmiştir.

-Dini sohbetler , ve kafası dini bilgeliğe yatanlar.

-Siyasi sohbetler ve de kafası siyasete yatkın bilgeler.

-Ekonomi sohbetleri ve de ekonomi bilgeleri.

-Tıp ve Fen bilimleri sohbeti, ve bilgeleri gibi , bir çok dal bulunmaktadır.

Peki bunların dışında veya bunlardan hangilerinde “sohbet sitelerie” bizler çok iyiyiz yada o kadar sağlamız diye düşündünüz? Sizlerin yaptığı bir tez bir araştırma var mıdır, bunları sohbet ortamına taşıdınız mı.

Taşınması gereken kafalardır dostlarım, az önce yukarıda belirttiğim sohbet ve sohbet dallarlı ile ilgili hangi konuda bilgesiniz demiştim ya, bence dostlarım bizler , sadece “ SOHBET SALATASI” biliyoruz neden diyecek olursanız , tam manada bir konu hakkında sağlam bilgi ve de belgelere hakim değiliz.

Biraz ondan biraz bundan, az şundan , biraz daha bundan gibi cümleler bilgi ve eğitimle ortada kalmış durumdayız. Yani bizler bilgelik yolunda değil laf kalabalığı görsel ve kulaktan dolma “ sohbet salatasıyız”. Bu konuya katılmak istemeyenler var. İster kabullenme duygusu olsun ister olmasın, gerçeklerden kaçmaktansa, salata dışında bir şey yemeyi deneyin. Sohbet çorbası ,sohbet pidesi vs.. (felsefi terimler). Sizlere en yakın zamanda bol , kaliteli ve de bir o kadar sohbet bilgeliği nasip olsun diyorum. Görmek vede duymaktan ziyade biraz kitap okumak ve alışkanlığı gerçekten bizi sohbet ve sohbet diyarına transfer edecek yolu sunacaktır. Sevgiyle kalın

Bir önceki yazımız olan Yalnızlığınıza Çözüm Bulma başlıklı makalemizde Chat Siteleri, sohbet siteleri ve yalnızlığa çözüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Sohbet Chat Platformu Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Sohbet Chat Platformu Etiket

Kaliteli ve seviyeli sohbet siteleri olarak; Chat Siteleri Sohbet Siteleri olarak bizlere Google üzerin den ulaşabilirsiniz..