Sezen Aksu’ya Ağır Sözler | Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Sezen Aksu’ya ağır sözler

Fazıl Say sosyal medya ve gazete yorumları ile Ünlü Sanatçı Sezen Aksu’ya ağır sözler kullanarak hakaret etti.

Minik Serçe Sezen Aksu’ya twitter ve facebook gibi sosyal medya üzerinden ağır sözler kullanan Fazıl Say Radikal gazatesine yaptığı ropörtajda bu sözleri yeniledi.

Sezen Aksu senelerce  AK Parti’ye karşı  görüşlere sahip olan insanların sanatını kullanmakla  eleştiren Fazıl Say “Hem o insanları kullanacaksın, hem de bugünkü düzene susacaksın.Olacak iş değil” dedi. Ben Sezen Aksu’yu Akp destekçisi olarak görmüyorum. Toplumda saygı gösterilecek biri olacakken, tüm insanların sevgisini kazanabilecekken yanlış adımlar attığını görüyorum. Türkiye’nin en kaliteli sanatçısının yaptığı bu davranışlar benimsenemez.

Sezen Aksu’nun duruşuna bir zamanlar bende hayrandım.Yardımsever biri olarak bilirdim.Sürekli bu tür gündemlerle konuşulurdu.Ayrıca bir çok Şair’in sözlerini albüm yaparak kültürel değere önem verdiği düşüncesindeydim.Kültür sanata karşı böyle bir duruşu olan bir partinin her hangi bir şekilde destekçisi olmak, bir kültür sanat insanı için mümkün olamaz. Sezen’in bir ağırlığı vardı ve belli ki  bu ağırlık ona fazla gelmiş olmalı.

“Operalar kapatılıyor sen de bir şey söyler misin” dememelisin İbrahim Tatlıses’e ama Sezen Aksu’nun birşeyler yapması gerekiyor. Madem Gülten Akın bestesi yapıyorsun, Nâzım Hikmet’in adı ile beste yapıyorsun o zaman sorumluluk alacaksın.” şeklinde konuştu

Bir önceki yazımız olan LPG’ye yine zam geldi başlıklı makalemizde doğalgaza zam, lpg ve lpgye rekor zam hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Sezen Aksu’ya ağır sözler Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Sezen Aksu’ya ağır sözler Etiket

Kaliteli ve seviyeli sohbet siteleri olarak; Chat Siteleri Sohbet Siteleri olarak bizlere Google üzerin den ulaşabilirsiniz..