Mobil Sohbet | Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet

Merhaba sevgili chatsiteleri misafirlerimiz bugün sizlere Cep Telefon’larınızda ve Akıllı Mobil Android sistemler üzerin de kolay ve üyeliksiz bir şekil de nasıl Cep’ten mobil sohbet’lere gireceksiniz, bu konu hakkında sizlere biraz detaylı bilgiler sunmak istiyorum.
Chatsiteleri sunucumuz, altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından artık mobile girişe uyarlanmıştır. 2008 yılından bu yana mIRC ve web tabanlı kullanıcılarımız için sunucumuz etkindir. Sunucumuza mIRC üzerinden girebileceğiniz gibi, LightIRC altyapısını ile de web adresimizin Sohbet bölümünden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sunucumuz tr sohbet mobile girişlerinin bünyesi üzerinde barındırılmaktadır. VIP hizmet kapsamı çerçevesinde sunucumuz, en özel editlemeler ve dosyalarla alanında bir profesyonel olan Ferdi bey tarafından kurulmuştur. Zaman içerisinde bu düzenleme ve iyileştirme çalışmalarını, IRC daemon ve web site altyapısı taraflarında ben ve ortağım yine Ody bey ile devam ettireceğiz. Sunucumuz kalite kokan, kaliteden ödün vermeyen ve başkalaşım yaratarak IRC kültüründe profesyonelliği daima elinde tutmaktan imtina etmeyen bir merkez olarak kalıcılığını gerçekleştirecektir.
Sunucumuzla ilgili genel tanıtım metni, klişeleşmiş şablon uygulamasından sapmamak adına aşağıda detaylandırılmıştır. Sunucumuzla ilgili bu şablona geçmeden önce genel değerlendirmelerde bulunup bazı ön bilgiler vermeyi uygun buluyoruz.Sunucumuz tr sohbet mobile girişlerinin bünyesi üzerinde barındırılmaktadır. VIP hizmet kapsamı çerçevesinde sunucumuz, en özel editlemeler ve dosyalarla alanında bir profesyonel olan Ody bey tarafından kurulmuştur. Zaman içerisinde bu düzenleme ve iyileştirme çalışmalarını, IRC daemon ve web site altyapısı taraflarında ben ve ortağım yine Ferdi bey ile devam ettireceğiz. Sunucumuz kalite kokan, kaliteden ödün vermeyen ve başkalaşım yaratarak IRC kültüründe profesyonelliği daima elinde tutmaktan imtina etmeyen bir merkez olarak kalıcılığını gerçekleştirecektir.
Sunucumuzla ilgili genel tanıtım metni, klişeleşmiş şablon uygulamasından sapmamak adına aşağıda detaylandırılmıştır. Sunucumuzla ilgili bu şablona geçmeden önce genel değerlendirmelerde bulunup bazı ön bilgiler vermeyi uygun buluyoruz.
android IRC’nin popülerliğini yitirdiğine ilişkin söylemler 2005-2006 yıllarında yaygınlaştı. Fakat türkçe mobile sohbet ile canlı tutuyoruz. Gerek yaşadığımız tecrübelerin izlerini özümsediğimizden, gerekse bu söylemlerin doğruluğuna kapıldığımızdan dolayı biz de bundan nasibimizi aldık ve IRC yaşantımıza 5 yıllık bir ara verdik. IRC’ye kapılan insanlara genel olarak söylenenler, kendilerini daha farklı dallarda geliştirmeleri ve yararcı projeler gerçekleştirmeleriydi. Biz bunu sanırım fazlasıyla yaptık. Kazandığımız uzmanlıklar ve sosyal yaşantılarımız hakkında açıklamalarda bulunmak yersiz olacaktır. Nihayet artık IRC’ye bir hobi olarak dönüp, yeni ve güçlü bir projeye imza atabileceğimiz konusunda gerekli motivasyonu bulduk ve yaptığımız analizler, bu projenin bizden götürüsü olmayacağı yönünde bizi ikna etti. Bize göre biten IRC değil, popülerliği yiten mIRC’dir.
IRC’yi eski günlerine kavuşturmak, canlandırmak, sosyal medyayla ya da Skype, WhatsApp gibi iletmenlerle yarıştırmak gibi bir misyonumuz ya da vizyonumuz yok bizim. IRC kültürünü kendi bilgi ve birikimimiz çerçevesinde yaşatabilelim, eski dostlarımızla muhabbet edebileceğimiz âdil bir ortamın temellerini atabilelim, IRC dünyasında bir yeri daha geliştirerek IRC kültürüne nitelikli bir sunucuyla katkıda bulunabilelim, sağlam ve emin adımlarla yolumuzda ilerleyelim bize yeter.
Elbette yukarıdaki bildirge misyon, vizyon sahibi olmadığımız anlamını doğurmamalıdır. Ancak su götürmez gerçekleri inkâr ederek yola çıkmak bizi bir adım ileri taşıyamayacağı için, bilinçli ve nitelikli adımlarla ilerlemek yegâne tercihimiz. Sunucumuzun gelişimi adına gerek eski ve kişisel uzmanlığım olan SEO alanındaki bilgi birikimimizi ve profesyonelliğimizi yeri geldikçe konuşturacağız. Özellikle mobile trsohbet ve tr mobil sohbet girişi alanında Türkçeleşmiş dil kullanarak hizmetimizden ücretsiz bir şekilde mobil cihazlarınızdan da mobil chat den yararlanabileceksiniz.
Son olarak zaten aşağıda da görebileceğiniz yönetim çizelgesi hakkında bilgi vermeyi yeğliyorum. Yönetim kadromuzu henüz başlangıç aşamasında ve tam anlamıyla oturmamıştır. Bunun nedeni her önümüze geleni gösteriş olsun, kalabalık gözüksün diye yetkilendirmeye karşı bir anlayışımızın söz konusu olmasıdır. Zaman içerisinde bilinen, bizim profesyonelliğimize adapte olabilecek niteliklere sahip, deneyimli arkadaşlarımız aramıza katılacaktır. Bu noktada eleştiri almamayı diliyorum. Laf olsun diye her sunucu gibi kadrolaşmak, tarzımız değil; bize göre esas olan aldığı yetkinin hakkını verebilen vasıflı kişilerle çalışmaktır. Sunucumuza emek veren, sunucumuz için gayret gösteren her kullanıcı emeğinin karşılığını alacaktır.

Merhaba sevgili sohbet severler. Bugün sizlere, teknolojinin nimetlerinin, sohbet için tasarlanmış olan ve mobil cihazlarınızda kullanacağınız androirc’ten bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi gün geçmiyor ki, yeni bir teknolojik gelişme görmeyelim. Cebimizde ki küçücük akıllı telefonlar sayesinde, tüm dünya ile bağlantı kurabiliyoruz. Peki mobil sohbet neden edemeyelim? Androirc tam olarak bu işe yaramaktadır. Yeni arkadaşlar edinip, keyifli sohbetlere katılacağınız bu programı telefonunuza google play store’den indirip, sizden istenen bilgileri eksiksiz girdikten sonra, aramıza katılabilirsiniz. Kullanımı gayet basit ve stabil olan bu program ile, ölümsüz dostluklar edinebilir, yeni ortamlara girebilirsiniz. İnternet üzerinden gerçekleşen bu sohbet’e katıl ücretsizdir. Eğer sizlerde kendinize dair anılarınızı, rahat ve güvenilir bir şekilde, yeni edineceğiniz arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız, bu program tam size göre. Boyutuda oldukça küçük olan bu program ile, isterseniz sohbet edip, isterseniz sohbet sitesi üzerinden sağlanan çeşitli oyunlara da katılabilirsiniz. Eşsiz güzellikte ki tasarımı ve kullanım kolaylığıyla hiç zorlanmadan tüm bu eğlencelere katılabileceksiniz. Herhangi bir sorunda üreticilerle direk olarakta iletişime geçebileceksiniz. Hadi o zaman ne duruyorsunuz ? Bu eşsiz tatta ki sohbete sizlerde katılın! Programı kurdukdan sonra gırmenız gereken bılgıler ; irc adresi : irc.trchat.com port : 6667 karakter kodlaması : windows-1254 Bunları seçtıkden sonra sorunsuz olarak kullanmaya başlayabılırsınız keyifli diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Bayan Sohbet başlıklı makalemizde bayan chat ve bayan sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Mobil Sohbet Yorumlar
Mobil Sohbet Etiket

Kaliteli ve seviyeli sohbet siteleri olarak; Chat Siteleri Sohbet Siteleri olarak bizlere Google üzerin den ulaşabilirsiniz..