Kardashian Dekolte Kurbanı Oldu | Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kardashian Dekolte Kurbanı Oldu

Dekolte giyinmeyi seven ünlü ABD’li yıldız Kim Kardashian derin dekolte kurbanı oldu.

Kim Kardashian geçtiğimiz günlerde ünlü rap yıldızı Kanye West’ten bir çocuk dünyaya getirdi.Hamileliği yüzünden kiloları ile başı dertte olan ünlü sanatçı giydiği derin göğüs dekoltesi ile dikkat çekti.Doğumdan hemen sonra sıkı bir diyet ile aldığı kiloları vermeye çalışan ünlü sanatçıya eşi destek oluyor.

Verdiği kiloları sürekli giydiği  açık kıyafetlerle cesurca sergiliyor.Defile izlemek için eşi ile beraber Fransa’ya gitti.Her fırsatta iddalı giyinmeyi tercih eden güzel sanatçı hayranları tarafındanda çokça takip ediliyor.Giydiği kıyafetin hezametine uğrayan Kim Kardashian zaman zaman eli ile açık olan göğüs dekoltesini kapatmaya çalışıyordu.Her ne kadar kapatmaya çalışsada pek başarılı olamıyordu.Gittiği defilede onur konuğu olan yıldız sanatçı Gaia Weiss ve Blanca Suarez yanyana oturmayı tercih etti.

Bir önceki yazımız olan Katie Holmes görüntülendi başlıklı makalemizde katie holmes, katie holmes tatilde ve tom cruise hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Kardashian Dekolte Kurbanı Oldu Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Kardashian Dekolte Kurbanı Oldu Etiket

Kaliteli ve seviyeli sohbet siteleri olarak; Chat Siteleri Sohbet Siteleri olarak bizlere Google üzerin den ulaşabilirsiniz..