John Kerry İsrail’i Ziyaret Etti | Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

John Kerry İsrail’i ziyaret etti

Amerika Dışişleri Bakanı John Kerry, Ortadoğu’daki savaşı önlemek ve barış sürecinde katkıda bulunmak amacı ile İsrail’i ziyaret etti.
Ortadoğu’da yaşanan savaş ve ölümlerin çoğalması sebebi ile barış sürecini hızlandırmak adına ABD Dışişleri Bakanı Kerry Binyamin Netanyahu ile görüşmek için Kudüs’e geldi.Yoğun kar yağışına dikkat çeken John Kerry şaşkınlıkla beyaza bürünmüş şehri pencereden izledi.Karla örtünmüş şehri izleyen ikili görüşmelerini de bu şekilde sürdürdü.

Başbakanlık dairesinde toplantı yapan ikili barış sürecinin hızlandırılması hakkında bazı görüşmeler yaptı.Bu 9.ziyareti olan John Kerry gerekli atılımlarda bulunmak adına çaba sarf ettiğini kanıtladı. Filistin Başbakanı ile görüşmek üzere Ramallah’a giden Kerry’nin, Kudüs’e geri dönüşü 30 dakikadan fazla sürdü.Kar yağışı sebebi ile 2 saat sürede geri dönebildi.Olumsuz hava şartları ile birlikte görüşmelerini gerçekleştiren John Kerry daha sonra Vietnam’a döndü.Abd’li diplomatların yaptığı açıklamada barış sürecinin sonuçlanacağı tarihin ancak mayıs ayının 2014 senesinde gerçekleşebileceği sinyalini verdi.Kapsamlı bir içerik hazırlayan Kerry detayları konusunda basına herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Bir önceki yazımız olan ABD Karlar altında kaldı başlıklı makalemizde abd, abd kar fırtınası ve abd karlar altında hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

John Kerry İsrail’i ziyaret etti Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


John Kerry İsrail’i ziyaret etti Etiket

Kaliteli ve seviyeli sohbet siteleri olarak; Chat Siteleri Sohbet Siteleri olarak bizlere Google üzerin den ulaşabilirsiniz..