İstanbul’a Yılın Ilk Karı Yağdı | Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

İstanbul’a yılın ilk karı yağdı

İstanbul’a akşam saatlerinde kar yağışı başladı.Etkisini hızla arttıran kar yolları trafiğe kapattı.

Hayatı olumsuz etkileyen kar yağışı İstanbul’da etkisini gösterdi.Oynanması beklenen Juventus-Galatasaray maçı kar sebebi ile 1 gün ertelendi.Maç’ın tatil olmasından sonra okullarında aynı şekilde tatil olup olmayacağı konusunda henüz bir gelişme yaşanmadı.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun yapmış olduğu açıklamada, ”Kar yağışının hala devam ettiğini izliyoruz.İstanbul bembeyaz bir renk ile süslenmiş durumda.Yalnız bu okulların tatil olacağı anlamına gelmiyor.Henüz bunu gerektirecek bir problem yaşamadık.Yarın kar yağışının devam edip etmeyeceğini takip edeceğiz.Eğer hayat koşullarını olumsuz etkilerse böyle bir karar alabiliriz.Ancak trafiğe çıkacak olan vatandaşlarımızın dikkatli olmasını ve gerekmedikçe şahsi arabaları ile yolculuk yapmamalarını tavsiye ediyoruz.Toplu taşıma araçlarını kullanmaları daha çok faydalarına olacaktır”.şeklinde açıklama yaptı.

Bir önceki yazımız olan John Kerry İsrail’i ziyaret etti başlıklı makalemizde abd dışişleri bakanı, binyamin netanyahu ve john kerry hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

İstanbul’a yılın ilk karı yağdı Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


İstanbul’a yılın ilk karı yağdı Etiket

Kaliteli ve seviyeli sohbet siteleri olarak; Chat Siteleri Sohbet Siteleri olarak bizlere Google üzerin den ulaşabilirsiniz..