Arda Turan Kafaları Karıştırdı | Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Arda Turan kafaları karıştırdı

Son günlerde adından söz ettiren ve magazin bülteninde çok konuşulan evlendi evlenecek yazın evlenecek gibi haberler çıkan Arda Turan, bildiğiniz üzere Sibel Kobal dan ayrılmıştı ve son günlerde tekrar birleşecekleri konuşuluyordu. Sibel Kobal ile ilişkisi karmaşık bir hal alan Arda, yılbaşı gecesi bir grup ile Şamdan’daydı. Bu grup arasında güzelliği ile bilinen Burcu Esmersoy da yer alıyordu. ikilinin gece boyunca samimi görüntüleri büyük ilgi uyandırarak kafa karıştırmış ve delice eğlenmişler. O gece Burcu Esmersoy’un nişanlısı  Sami Kiresepi’nin orada bulunmaması kafalarda büyük soru işareti bırakmışa benziyor. Arda Turan ve Burcu Esmersoy cephesinde bu yaşanılmış durum üzerine herhangi bir açıklama gelmedi bu günlerde.

Bir önceki yazımız olan Sezen Aksu’ya ağır sözler başlıklı makalemizde fazıl say, fazıl saydan sezen aksuya hakaret ve sezen aksu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Arda Turan kafaları karıştırdı Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Arda Turan kafaları karıştırdı Etiket

Kaliteli ve seviyeli sohbet siteleri olarak; Chat Siteleri Sohbet Siteleri olarak bizlere Google üzerin den ulaşabilirsiniz..